Oddaj krew - uratuj życie

15 minut Twojego czasu wystarczy aby uratować życie nawet trzem osobom. Oddaj krew już dziś! Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim przyłącza się do akcji Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi #OddajKREWjużDZIŚ" i zachęca...

Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim przyłącza się do akcji Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi #OddajKREWjużDZIŚ" i zachęca do honorowego oddawania krwi.

Jak wynika ze statystyk co 2 sekundy ktoś gdzieś potrzebuje krwi, a co 4 osoba będzie wymagała transfuzji. Może to być każdy - członek rodziny, kolega, znajomy. Zachęcamy do czynnego przyłączenia się do akcji!

Kto może oddać krew i co zrobić aby krew oddać - poniżej prezentujemy specjalnie przygotowany materiał

Jak w 6 krokach wygląda oddawanie krwi

pobierz

INFORMACJA DLA RODZIN i ZNAJOMYCH PACJENTÓW