Zwycięstwo w BO2024! Nowy ambulans dla Szpitala

Miło nam poinformować, że projekt wojewódzki o kodzie W20 zdobył wymaganą liczbę głosów i został zgłoszony do realizacji w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego 2024.

Zadanie pn. „Bezpieczny transport – bezpieczny Pacjent” – zakup ambulansu na potrzeby Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Tryb. to odpowiedź na zapotrzebowanie naszej lecznicy sygnalizowane zarówno przez Pacjentów, jak też personel
Według oficjalnych wyników organizatora, nasz projekt zdobył ponad 10.200 głosów.

Pragniemy jeszcze raz przekazać serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które w drugiej połowie czerwca tego roku zbierały podpisy oraz wsparły nasze zadanie. Dziękujemy zaangażowanym Pacjentom, pracownikom Szpitala, ich rodzinom i znajomym oraz wszystkim mieszkańcom miasta Piotrkowa Trybunalskiego, Powiatu Piotrkowskiego i Województwa Łódzkiego, którzy złożyli podpis pod projektem wojewódzkim o kodzie W20.

Nowa karetka transportowa pojawi się w naszym szpitalu w 2024 roku.

DZIĘKUJEMY!