Wznowienie funkcjonowania Oddziału Urologicznego

Samodzielny Szpital Wojewódzki im. M. Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim wznawia funkcjonowanie Oddziału Urologicznego, po stwierdzeniu u pracowników COVID-19. W poniedziałek 6 lipca swoją działalność wznowiła Poradnia Urologiczna, w czwartek 9 lipca o godzinie 8.00 pacjentów ponownie...

W poniedziałek 6 lipca swoją działalność wznowiła Poradnia Urologiczna, w czwartek 9 lipca o godzinie 8.00 pacjentów ponownie przyjmować będzie Oddział Urologiczny.

W związku z powyższym Szpital rozpocznie funkcjonowanie bez ograniczeń. Badania na obecność koronawirusa personelu, który wraca do pracy, dały wynik ujemny.