Uwaga! Zmiana!

UWAGA! WAŻNE! Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernikaw Piotrkowie Trybunalskim informuje, że w związku z zaleceniem Wojewody Łódzkiego z dnia 16 marca br.,od dnia 17 marca 2020 roku, przywraca w ograniczonym zakresie wstrzymane dotychczas działania:   przyjęcia planowe...

UWAGA!

WAŻNE!

• przyjęcia planowe pacjentów - szczegóły przyjęcia do telefonicznego uzgodnienia z oddziałem (wykaz telefonów)
  • ambulatoryjne zabiegi rehabilitacyjne, w tym w oddziale dziennym rehabilitacji ogólnoustrojowej - wyłącznie na podstawie skierowań po zabiegach operacyjnych i po urazach (stany ostre i pilne)
  • punkt pobrań - tylko na podstawie skierowania z poradni specjalistycznych Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika
Ponadto, ze względu na aktualną sytuację epidemiczną związaną z rozprzestrzenianiem się zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 na terenie województwa łódzkiego, przypominamy o:
  • bezwzględnym zachowaniu środków bezpieczeństwa i stosowaniu się do zaleceń (patrz tutaj)
  • wstrzymaniu do odwołania odwiedzin pacjentów w oddziałach szpitalnych