Trwa remont Oddziału Reumatologicznego

Informujemy, że w związku z rozszerzeniem prac remontowych wynikających z podniesienia standardów pomieszczeń szpitalnych, Oddział Reumatologiczny Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim, za zgodą Wojewody Łódzkiego, przedłuża zawieszenie działalności leczniczej do 14 września 2020 r.

Jednocześnie informujemy, że zgodę na objęcie opieką medyczną Pacjentów do czasu zakończenia prac remontowych zadeklarowały następujące szpitale:

- Szpital Powiatowy w Radomsku,
- Szpital Wojewódzki im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu.