Trwa instalacja drugiego tomografu komputerowego w naszym Szpitalu

Nowoczesny tomograf komputerowy „Siemens Healthineers – Somatom go. Top”, który został przywieziony do Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim 18 maja 2021 r. stoi już na swoim miejscu. Aktualnie, w specjalnie zmodernizowanym i przystosowanym do...

Nowoczesny tomograf komputerowy „Siemens Healthineers – Somatom go. Top”, który został przywieziony do Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim 18 maja 2021 r. stoi już na swoim miejscu. Aktualnie, w specjalnie zmodernizowanym i przystosowanym do jego obsługi pomieszczeniu, trwają intensywne prace instalacyjne, które według planów mają zakończyć się w połowie czerwca br.

Po zakończeniu montażu potrzebna będzie opinia dopuszczająca Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łodzi, po której tomograf rozpocznie pełnić swoją odpowiedzialną i niezwykle potrzebną funkcję diagnostyczną Pacjentów naszego Szpitala.

Drugi tomograf komputerowy w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika to odpowiedź na zapotrzebowanie naszej placówki, którą udzielili marszałkowie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, za sprawą których na ten cel zostało zabezpieczonych 3 miliony złotych.

keyboard_backspacepowrót
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
=
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
=