Sympozjum naukowe na UJK z udziałem przedstawicieli naszego szpitala

19 maja 2023 r. Filia Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Piotrkowie Trybunalskim zorganizowała z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych Sympozjum Naukowe pn. "Porozmawiajmy o zawodzie" pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego Grzegorza Schreibera.

W uroczystym spotkaniu udział wzięli Wicemarszałek Województwa Łódzkiego Zbigniew Ziemba, Dyrektor Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim Edyta Wieczorek-Wieczorkiewicz, Naczelna Pielęgniarka Beata Rzeźnicka oraz zaproszeni przedstawiciele zawodu pielęgniarek i położnych.

Była to kolejna okazja do podziękowania Pielęgniarkom i Położnym za trud i zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Podczas spotkania podkreślono również rolę współpracy pomiędzy UJK w Piotrkowie Trybunalskim, a naszym Szpitalem w zakresie praktyk zawodowych dla przyszłych pokoleń personelu medycznego w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim.