Stanowisko wstępnej segregacji medycznej przed wejściem do SOR

UWAGA! Szanowni Pacjenci! Ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną, w trosce o bezpieczeństwo Państwa oraz personelu medycznego informujemy, że od dnia 18 marca 2020 roku uruchomione zostało stanowisko wstępnej segregacji medycznej usytuowane przed wejściem do Szpitalnego Oddziału...

UWAGA!

Szanowni Pacjenci! Ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną, w trosce o bezpieczeństwo Państwa oraz personelu medycznego informujemy, że od dnia 18 marca 2020 roku uruchomione zostało stanowisko wstępnej segregacji medycznej usytuowane przed wejściem do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. O swoim przybyciu do tego stanowiska należy powiadomić personel SOR używając dzwonka lub dzwoniąc pod wskazany tam numer telefonu.