Sprzęt z dziedziny intensywnej terapii dofinansowany kwotą 658 tys. zł

Dyrektor Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim Edyta Wieczorek-Wieczorkiewicz podpisała KOLEJNĄ umowę w ramach „Narodowego Programu Chorób Układu Krążenia na lata 2022-2032 z Ministerstwa Zdrowia.

Po dofinansowaniu na zakup „holterów” (pisaliśmy o tym TUTAJ) tym razem otrzymaliśmy ponad 650 tysięcy złotych na realizację zadania pn. „Dofinansowanie zakupu sprzętu z dziedziny intensywnej terapii w 2023 r.

W ramach tego działania nasza Kardiologia wzbogaci się o najnowocześniejsze systemy monitorowania Pacjenta, w skład których wejdą centrale monitorujące, kardiomonitory, defibrylatory oraz urządzenia do kompresji klatki piersiowej.

Nowy sprzęt podnoszący jakość świadczonych usług medycznych pojawi się w naszym Szpitalu jeszcze w 2023 roku.

DZIĘKUJEMY!