Sala gimnastyczna dla Pacjentów - umowa podpisana!

„Ćwicz serce na dachu, nasz Pacjencie – brachu!” – budowa sali gimnastycznej na potrzeby Oddziału Rehabilitacji Kardiologicznej Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim.

To zadanie wskazane i wybrane przez mieszkańców Województwa Łódzkiego, mieszkańców miasta, Pacjentów i pracowników szpitala w 2022 r. w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego 2023. (z uwagi na zbyt wysokie oferty przetargowe, zadanie przeniesione do realizacji na 2024 rok).

Dziś umowę dotacji celowej w wysokości 500.000,00 zł podpisała dyrektor Szpitala Edyta Wieczorek-Wieczorkiewicz w obecności wicemarszałka Województwa Łódzkiego Zbigniewa Ziemby.

Już w najbliższym czasie rozpoczną się działania Szpitala, zmierzające do wyłonienia wykonawcy tego zadania.

Więcej informacji NIEBAWEM!