Ruszyło głosowanie w Budżecie Obywatelskim

Zakup dwóch ambulansów sanitarnych na potrzeby specjalistycznych zespołów Ratownictwa Medycznegow Piotrkowie Trybunalskim i Bełchatowie to zadanie zgłoszone przez Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim i dopuszczone do głosowania w ramach budżetu obywatelskiego...

w Piotrkowie Trybunalskim i Bełchatowie

to zadanie zgłoszone przez Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim i dopuszczone do głosowania w ramach budżetu obywatelskiego „ŁÓDZKIE NA PLUS” NA ROK 2020.

Zadanie obejmie ponad 260 tys. mieszkańców miasta Piotrkowa Trybunalskiego, powiatu piotrkowskiego i powiatu bełchatowskiego.

Zachęcamy do głosowania w dniach 10 - 26 czerwca 2019 roku, karty do głosowania dostępne są w  Sekretariacie Szpitala!

Za każdy oddany głos DZIĘKUJEMY!