Ruszyła przebudowa

Stworzenie dwóch dodatkowych stanowisk intensywnego nadzoru i zakup dodatkowego sprzętu. Poprawa standardów medycznych oraz komfortu pobytu pacjentów w oddziale. Jednym słowem wyższy poziom jakości udzielanych świadczeń w oddziale. Taki jest cel całkowitej modernizacji Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim, która potrwa do lipca bieżącego roku. Na czas gruntownego remontu pacjenci zostali przetransportowani do innej części placówki. Remont finansowany jest przez Inwestycje Medyczne Łódzkiego Sp. z o.o i oscyluje w granicach 3 mln. złotych.