Ruszyła budowa windy zewnętrznej

Niezależnie od trwającej kompleksowej termomodernizacji budynków szpitalnych, właśnie rozpoczęliśmy kolejną zapowiadaną inwestycję, pn. „Budowa windy zewnętrznej dla budynku głównego Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Tryb."

Wielkość oraz konstrukcja windy ma umożliwić transport Pacjentów w pozycji leżącej, m.in. na łóżkach „OIOM-owych” oraz ortopedycznych (które są znacznie większe niż standardowe łóżka).

Wybudowanie windy zewnętrznej zdecydowanie poprawi komfort dla Pacjenta oraz pracy personelu medycznego. Poprawi również jakość świadczonych usług medycznych przez naszą lecznicę.

Zadanie jest realizowane dzięki dotacji z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego w kwocie 899.996,00 zł

Nowa winda zacznie funkcjonować jeszcze w tym roku.

DZIĘKUJEMY!