Rozmowa z dr Adamem Białasem na temat zabiegu operacyjnego protezoplastyki odwróconej stawu ramiennego

7 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia oraz Dzień Pracownika Służby Zdrowia

Z tej okazji prezentujemy rozmowę z kierownikiem Oddziału Urazowo-Ortopedycznego Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Tryb., dr Adamem Białasem, na temat kolejnego, udanego zabiegu operacyjnego protezoplastyki odwróconej stawu ramiennego, zrealizowanego w naszym Szpitalu.
Czy nasz Szpital jest konkurencyjny na tle innych polskich placówek w przypadku tego typu operacji?
Zachęcamy do słuchania!

Rozmowy z kierownikiem oddziału oraz Pacjentką w dniach 6 i 7 kwietnia 2023 r. przeprowadził rzecznik SSW – Bartłomiej Kaźmierczak.
Z okazji dzisiejszego święta wszystkim pracownikom służby zdrowia życzymy samych sukcesów w pracy zawodowej, dziękując za trud związany z misją ratowania drugiego człowieka