Przedstawiciele szpitala podczas "I Forum Branży Medycznej"

Ostatniego dnia maja 2023 roku w budynku Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Województwa Łódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim odbyło się I FORUM BRANŻY MEDYCZNEJ pod nazwą „Rola opiekuna medycznego w systemie ochrony zdrowia”.

Tematem spotkania były rozmowy, dyskusje i wymiana doświadczeń związanych z funkcjonowaniem opiekuna medycznego w różnych placówkach i instytucjach

Jedną z prelegentek wydarzenia była Aldona Sztajnert – Przełożona Pielęgniarek Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Tryb., która (jako czynna pielęgniarka) zgłębiła zagadnienie: „Miejsce opiekuna medycznego w zespole opiekuńczym na oddziałach szpitalnych”.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber, a partnerem merytorycznym był Samodzielny Szpital Wojewodzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim.