Prawie 400.000,00 zł dotacji dla Szpitala na dodatkowe prace remontowe

Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim otrzymał 392.104,00 zł. dotacji celowej od Zarządu Województwa Łódzkiego na wykonanie zadania pn. „Roboty dodatkowe związane z realizacją termomodernizacji budynków (...) Szpitala (...)"

W czwartek, 21 września 2023 r. dyrektor Szpitala Edyta Wieczorek-Wieczorkiewicz podpisała umowę dotacji z Zarządem Województwa Łódzkiego w tym zakresie. Przy podpisywaniu umowy obecny był wicemarszałek Województwa Łódzkiego Zbigniew Ziemba.

W ramach tego dofinansowania nasz Szpital zyska między innymi:
- nowe schody i pochylnię dla niepełnosprawnych wraz z wykonaniem infrastruktury pieszo-drogowej i robotami dodatkowymi (na zdjęciach)
- dostosowanie do aktualnych przepisów przeciwpożarowych  klatek schodowych w pawilonie „B” (Oddział Okulistyczny, Oddział Rehabilitacji Neurologicznej)
- nowe oświetlenie w pomieszczeniach bloku operacyjnego.

DZIĘKUJEMY!