Poniedziałek 31.08 dniem wolnym od pracy

Przypominamy, że najbliższy poniedziałek, 31 sierpnia w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim, będzie dniem wolnym od pracy (za 15 sierpnia) Pacjentom zgłaszającym się w stanach pilnych i nagłego zagrożenia zdrowotnego, świadczenia zdrowotne...

Pacjentom zgłaszającym się w stanach pilnych i nagłego zagrożenia zdrowotnego, świadczenia zdrowotne udzielane będą w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym lub w razie potrzeby w innych oddziałach naszego Szpitala z zachowaniem zaleceń sanitarnych.

Informujemy również, że Pacjenci na ten dzień nie mają wyznaczonych wizyt lekarskich.