Podziękowania od KMP Piotrków za szczepienia przeciw COVID-19

12 maja - w Międzynarodowym Dniu Pielęgniarki i Położnej Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika otrzymał podziękowania od Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim. Słowa uznania za ciężką pracę oraz wdzięczność za sprawne przeprowadzenie szczepień przeciw...

Słowa uznania za ciężką pracę oraz wdzięczność za sprawne przeprowadzenie szczepień przeciw COVID-19 wśród funkcjonariuszy służb mundurowych, dla medyków naszego Szpitala przekazał Komendant Miejski Policji w Piotrkowie Trybunalskim insp. Krzysztof Dąbrowski.

Podziękowania trafiły na ręce Dyrektora SSW Marka Konieczko oraz pielęgniarki koordynującej szczepienia przeciw COVID-19 Magdaleny Dworzyńskiej.

Serdecznie dziękujemy za docenienie! Jest to dla nas niezwykle mobilizujące i motywujące do dalszej pracy!