Oliwia, Kacper i Julian – pierwszymi dziećmi urodzonymi w naszym szpitalu w 2024 r. [ZDJĘCIA, WYWIAD]

1 stycznia 2024 r. w Oddziale Położniczym Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim przyszły na świat Oliwia, Kacper i Julian - pierwsi mieszkańcy regionu piotrkowskiego.

Pierwsza – Oliwia, urodziła się minutę po północy. Kolejni byli Kacper oraz Julian (1:07 oraz 17:25).

W odwiedzinach u pierwszych narodzonych w tym roku dzieci oraz ich rodziców, pojawili się dyrektor Szpitala Edyta Wieczorek-Wieczorkiewicz w towarzystwie wicemarszałka województwa łódzkiego Zbigniewa Ziemby, którzy oprócz najszczerszych życzeń przekazali również okolicznościowe upominki.

Życzymy dużo zdrowia, pomyślności i niegasnącego uśmiechu!

Posłuchaj rozmowy ze szczęśliwymi rodzicami