Nowy ambulans transportowy dla Szpitala

29 kwietnia 2024 r. zakończyła się realizacja projektu w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego "ŁÓDZKIE NA PLUS" 2024. W tym bowiem dniu nastąpiło oficjalne przekazanie i prezentacja nowego ambulansu transportowego (na potrzeby Działu Transportu Sanitarnego naszego Szpitala).

Fakt pozyskania nowego ambulansu (Renault Master o pojemności 2.3 L) to zasługa głosów mieszkańców Województwa Łódzkiego, którzy zagłosowali na szpitalny projekt w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego. W sumie zebraliśmy ponad 10.000 głosów Dziękujemy!

W dzisiejszym wydarzeniu udział wzięli: dyrektor Szpitala Edyta Wieczorek-Wieczorkiewicz, Radna Sejmiku Województwa Łódzkiego Beata Dróżdż (reprezentująca Marszałka Województwa Łódzkiego Grzegorza Schreibera), Wicemarszałek Województwa Łódzkiego Zbigniew Ziemba, ks. prałat Grzegorz Gogol, zastępca przewodniczącego Rady Społecznej Szpitala Sławomir Górecki oraz kadra medyczna i administracyjna naszego Szpitala.

Zadanie "Bezpieczny transport - bezpieczny Pacjent. Zakup ambulansu na potrzeby Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim” jest finansowane w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego na 2024 rok „ŁÓDZKIE NA PLUS”.