Nowa winda dla osób niepełnosprawnych dzięki dofinansowaniu z Urzędu Marszałkowskiego!

Dofinansowanie opiewa na kwotę 199.619,39 zł i posłuży do wykonania zadania pn.: „Budowa windy zewnętrznej dla potrzeb Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim”. Inwestycja, która skierowana jest do osób niepełnosprawnych, poprawi dostępność i warunki lokalowe w budynku gastrologii i reumatologii.

6 lipca umowę podpisali dyrektor SSW w Piotrkowie Marek Konieczko z Wicemarszałkiem Województwa Łódzkiego Zbigniewem Ziembą.

Trwa procedura przetargowa, termin zakończenia prac to 31 października br. Łącznie inwestycja będzie kosztowała 399.238,79 zł. Środki zostały przyznane z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.