Nowa odsłona Poradni Onkologicznej

Poradnia Onkologiczna działająca przy Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Tryb. została właśnie przeniesiona z IV piętra na parter budynku Przychodni. Została ona wyremontowana, dostosowana do potrzeb i oczekiwań Pacjentów.

Poradnia Onkologiczna znajduje się aktualnie na parterze budynku Poradni Specjalistycznych (na wprost wejścia od strony rejestracji i do końca korytarza w lewo). A więc Poradnia jest łatwa do odnalezienia i nie wymaga przemieszczania się na najwyższe piętro budynku.
Część parteru budynku jest wydzielona tylko dla Pacjentów zgłaszających się do Poradni Onkologicznej oraz Poradni Chirurgii Onkologicznej. To duży komfort i spokój w leczeniu zarówno dla Pacjentów, jak też dla pracowników Poradni.

Poradnia zyskała nowe pomieszczenia (dostosowane do potrzeb, przestronne, duże, oświetlone i wygodne), wykładzinę, została w całości odmalowana oraz otrzymała w większości nowe wyposażenie (m.in. nowoczesne fotele w Sali Podawania Cytostatyków). Pomieszczenia są jasne, o przyjaznej kolorystyce, dbającej o komfort psychiczny Pacjentów. Korytarz zyskał nową fototapetę dla polepszenia względów wizualnych.

Zadanie zostało wykonane w 100% ze środków własnych Szpitala

1 lutego 2024 r. nową odsłonę Poradni dyrektor Szpitala Edyta Wieczorek-Wieczorkiewicz zaprezentowała zaproszonym gościom: Wicemarszałkowi Województwa Łódzkiego Zbigniewowi Ziembie, Radnej Sejmiku Województwa Łódzkiego Beacie Dróżdż oraz wszystkim przybyłym na to wydarzenie. Poświęcenie nowej Poradni dokonał ks. prałat Grzegorz Gogol.