Konkurs plastyczny dla dzieci

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym nt. "MOJE WYOBRAŻENIE O PRACY W SZPITALU" Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym  (wraz z „zerówką”) oraz uczniów klas I – III szkoły podstawowej zamieszkujących teren miasta Piotrkowa...

"MOJE WYOBRAŻENIE O PRACY W SZPITALU"

Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym  (wraz z „zerówką”) oraz uczniów klas I – III szkoły podstawowej zamieszkujących teren miasta Piotrkowa Trybunalskiego oraz Powiatu Piotrkowskiego.

Prace w formie skanu lub zdjęcia, opisane imieniem i nazwiskiem oraz oznaczone wiekiem dziecka,

wraz z wypełniona i podpisaną kartą zgłoszenia, należy przesłać na adres:

konkursplastyczny@szpital-piotrkow.pl

w terminie do 20 maja 2020 roku.

Nadesłane prace zostaną umieszczone w „GALERII KONKURSOWEJ” na stronie internetowej Szpitala oraz oficjalnej stronie Szpitala na Facebooku, a od 21 maja 2020 roku rozpocznie się głosowanie poprzez "polubienie" na Facebooku.

Zdjęcia będzie można oceniać od 21 do 28 maja 2020 roku, a ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w dniu 1 czerwca 2020 r.

Dla zwycięzców (I, II i III miejsce) zostaną przyznane nagrody – niespodzianki 🙂

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursu oraz przesłanie karty zgłoszenia!