Konferencja prasowa dotycząca projektów realizowanych w ramach KPO
Za nami konferencja prasowa zorganizowana w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Projektów „KPO w Zdrowiu”.Spotkanie otworzył Dyrektor Szpitala Wiesław Chudzik, dziękując gościom za przybycie.
W wydarzeniu uczestniczyli m.in. Starosta Powiatu Piotrkowskiego Piotr Łączny oraz Radny Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Dariusz Cecotka.
Podczas konferencji Monika Białas, Zastępca Dyrektora ds. Controllingu, Promocji i Rozwoju Szpitala, przedstawiła efekty realizacji dwóch projektów finansowanych ze środków KPO:
„Poprawa jakości i dostępności wysokospecjalistycznych świadczeń kardiologicznych w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim” – wspólnie z Kierownikiem Oddziału Kardiologii dr Tomaszem Ciurusem.
„Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim” – wspólnie z Kierownikiem Działu IT Tadeuszem Syndalskim.
Dziękujemy przedstawicielom mediów oraz pracownikom szpitala za obecność podczas konferencji i zaangażowanie w realizację projektów, które wzmacniają potencjał naszej placówki i podnoszą jakość opieki nad pacjentami.
Realizacja tych dwóch projektów to ogromny krok w rozwoju naszej placówki!
#KPOwZdrowiu #KPO #FunduszeUE #NextGenerationEU #SzpitalKopernika #PiotrkówTrybunalski #Kardiologia #Cyfryzacja
