Komunikat

Dyrekcja Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim informuje, że w dniu 24.02.2020 roku uzyskała decyzję od Państwowego Inspektora Sanitarnego w Piotrkowie Trybunalskim potwierdzającą, iż jakość wody ciepłej użytkowanej w szpitalu spełnia wymogi Rozporządzenia Ministra Zdrowia. W próbkach wody pobranych dwa tygodnie temu i przebadanych przez Sanepid nie wykryto bakterii legionelli. Wobec powyższego wprowadzone wcześniej wyłączenie z eksploatacji pryszniców zostało cofnięte.