Głosujemy na nowy ambulans!

W poniedziałek 12 czerwca wystartowało głosowanie w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego 2024!

W tegorocznej VII już edycji budżetu, Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim zgłosił zadanie do puli wojewódzkiej pn. „Bezpieczny transport-bezpieczny Pacjent – zakup ambulansu na potrzeby Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim” o kodzie W20. Na ten cel możemy zdobyć aż 500.000,00 zł

Propozycja tegorocznego projektu to odpowiedź na zapotrzebowanie Szpitala oraz głosy Pacjentów i Personelu naszej lecznicy.

Tradycyjnie pomoc w głosowaniu można uzyskać w rejestracji Poradni Specjalistycznych w budynku od strony ul. Wolborskiej.

Liczymy na Państwa aktywną pomoc w zbieraniu podpisów do szpitalnego projektu!

Głosowanie potrwa do 30 czerwca 2023 r.