Dzień Dziecka w Oddziale Dziecięcym naszego Szpitala

1 czerwca świętowaliśmy Dzień Dziecka w Oddziale Dziecięcym Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim, zlokalizowanym w budynku przy ul. Roosevelta.

W Oddziale Dziecięcym z najlepszymi życzeniami pojawiła się Dyrektor Szpitala Edyta Wieczorek-Wieczorkiewicz oraz Wicemarszałek Województwa Łódzkiego Zbigniew Ziemba, którzy wręczyli małym Pacjentom okolicznościowe upominki.

Dodatkowo z okazji tego wyjątkowego święta „kącik dziecięcy” w Oddziale został doposażony w nowe zabawki dla dzieci w różnym przedziale wiekowym.

Dziękujemy firmom zewnętrznym za ufundowanie prezentów dla naszych małych Pacjentów:
- do przytulania – pluszaki od Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi
- dla bezpieczeństwa – elementy odblaskowe od Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łodzi OT Piotrków Trybunalski
- dla zdrowia – świeże owoce od Hurtowni Owoców Cytrusowych i Artykułów Spożywczych – PIOTROMEX – ul. Fabryczna 1, Piotrków Tryb.

Wszystkim naszym małym Pacjentom życzymy DUŻO ZDROWIA!