Dzień Dziecka 2021 [+KONKURS]

Zapraszamy 1 czerwca 2021 r. na Dzień Dziecka z piotrkowskimi służbami pod hasłem: „JA W SŁUŻBACH RATUNKOWYCH” Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika, Komenda Miejska Policji oraz Państwowa Straż Pożarna z Piotrkowa Trybunalskiego serdecznie zapraszają dzieci do...

Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika, Komenda Miejska Policji oraz Państwowa Straż Pożarna z Piotrkowa Trybunalskiego serdecznie zapraszają dzieci do 12 roku życia do wspólnego świętowania NAJWAŻNIEJSZEGO ŚWIĘTA W ROKU!

Miejsce: parking za Przychodnią Specjalistyczną (wjazd od ul. Wolborskiej)

Czas: 1 czerwca (wtorek) w godzinach: 10.00-13.00

W programie:  pokaz sprzętu: medycznego i ratunkowego (ambulans), pożarniczego (straż pożarna) oraz prezentacja radiowozu, motocykla oraz patrolu rowerowego piotrkowskiej KMP; rozstrzygnięcie KONKURSU PLASTYCZNEGO (o konkursie poniżej).

KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI:

Konkurs plastyczny: „JA W SŁUŻBACH RATUNKOWYCH” – wykonaj dowolną techniką (w formacie minimum A4) dzieło przedstawiające Ciebie jako: RATOWNIKA, POLICJANTA, STRAŻAKA, etc.

Zrób zdjęcie lub zeskanuj pracę, prześlij na adres: konkursplastyczny@szpital-piotrkow.pl , dołącz wypełnioną i podpisaną kartą zgłoszeniową i JUŻ! Finał zabawy 1 czerwca na parkingu za budynkiem Przychodni Specjalistycznych (wjazd od ul. Wolborskiej).

KARTA ZGŁOSZENIA do pobrania i wypełnienia

Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną uczestnicy wydarzenia zobowiązani są do zakrywania ust i nosa oraz zachowania dystansu społecznego. Czas trwania wydarzenia: 10.00 – 13.00 w celu zapewnienia możliwych odstępów czasowych między przybywającymi na wydarzenie.