[AKTUALIZACJA] Strona internetowa i szpitalna poczta ZNOWU DZIAŁAJĄ

Szpitalna strona internetowa i poczta już aktywne. Informujemy, że planowana przerwa techniczna witryny internetowej oraz szpitalnej poczty e-mailowej, trwała zgodnie z przewidywaniami, aktualnie wszystko działa już normalnie. Szanowni Państwo, Drodzy Pacjenci W związku z pracami technicznymi...

Szanowni Państwo, Drodzy Pacjenci

W związku z pracami technicznymi domeny szpital-piotrkow.pl, w dniach 3 – 4 lutego 2021 roku nie będzie dostępna strona internetowa szpitala oraz odbiór i wysyłka wiadomości mailowych.

Wobec powyższego uprzejmie prosimy o kierowanie korespondencji mailowej na zastępczy adres:

szpital.wojewodzki.piotrkow@gmail.com

lub elektroniczną skrzynkę podawczą ePUAP:

/szpital-piotrkow/SkrytkaESP

O ponownym uruchomieniu funkcjonalności poinformujemy odrębnym komunikatem.