Leczyłeś bądź leczysz się onkologicznie, a jesteś aktywny zawodowo? TEN PROJEKT JEST DLA CIEBIE!

Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim serdecznie zachęca wszystkich aktywnych zawodowo mieszkańców naszego województwa, którzy byli, bądź są w trakcie leczenia chorób nowotworowych, do wzięcia udziału w projekcie: “Rehabilitacja onkologiczna dla mieszkańców województwa łódzkiego”w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt realizowany jest przez 4 placówki w naszym województwie, koordynatorem działań merytorycznych z ramienia Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Tryb. jest p. Krzysztof Kruszyński.

Zapisy od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 15.00 pod numerami tel.: 668-518-918, (44) 648-03-53 lub e-mailowo: kkruszynski@szpital-piotrkow.pl

Informacja o projekciePobierz
1. Oświadczenie REH_ONKO_0AB_UPobierz