Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Pracownicy szpitala aktywni podczas Dni Seniora

Pracownicy szpitala aktywni podczas Dni Seniora

Integracja i aktywizacja seniorów, wymiana...

W leczeniu udaru najważniejszy jest czas

W leczeniu udaru najważniejszy jest czas

Czternastu pacjentów z udarem niedokrwiennym...

Informacja dotycząca udzielania świadczeń opieki zdrowotnej w dniu 12 listopada 2018 roku

Informacja dotycząca udzielania świadczeń opieki zdrowotnej
w dniu 12 listopada 2018 roku

W celu zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego oraz dostępu do świadczeń opieki zdrowotnej zgodnie z ustawą z dnia 24 października 2018 r. o ustanowieniu  Święta Narodowego z okazji Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej informujemy, że w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim świadczenia opieki zdrowotnej w szpitalu i w ambulatoryjnej opiece zdrowotnej (a więc wszystkie świadczenia szpitalne, świadczenia ambulatoryjnej opieki zdrowotnej, np.: świadczenia specjalistyczne, świadczenia z zakresu rehabilitacji oraz diagnostyki laboratoryjnej i obrazowej), będą udzielane w dniu 12 listopada 2018 roku według zaplanowanej na ten dzień kolejności zgłoszenia wynikającej z listy oczekujących lub kontynuacji leczenia.

W przypadku nagłego zachorowania lub nagłego pogorszenia stanu zdrowia pacjenta, które nie jest stanem nagłym, pomoc udzielana będzie pacjentom całodobowo przez nocną  i świąteczną opiekę zdrowotną.   

Strefa Pacjenta

e-rejestracja

Plan Szpitala

 

Statystyka 2018

512300
DzisiajDzisiaj1379
WczorajWczoraj1293
Ten TydzieńTen Tydzień2672
Ten MiesiącTen Miesiąc15655
WszystkieWszystkie512300

Statystyka 2017

W 2017 roku odwiedziło nas:

644 718 osób