Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Głosuj na Szpitalny Zielony Park Rehabilitacyjny

Zakończyła się weryfikacja projektów zgłoszonych do Budżetu Obywatelskiego Samorządu Województwa Łódzkiego. Z 301 zgłoszonych pomysłów, 209 zostanie poddanych głosowaniu. Wśród nich znalazł się projekt pn. Szpitalny Zielony Park Rehabilitacyjny. Start głosowania 1 października. Zachęcamy do głosowania na nasz projekt.

 

 

Jest o co walczyć, gdyż projekt dotyczy stworzenia miejsca wyposażonego w specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny wspomagający powrót pacjenta do sprawności psychofizycznej przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod usprawniania w przyjaznym otoczeniu zieleni. Zadanie to polega na budowie siłowni zewnętrznej na terenie Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim. Teren wyłożony będzie bezpieczną nawierzchnią antypoślizgową, a wokół  staną ławeczki. Siłownia składać się będzie z zestawu urządzeń do rehabilitacji ruchowej. Sprzęt ten służy do polepszenia sprawności fizycznej użytkownika, a jego usytuowanie na terenie zielonym szpitala wzmocni funkcjonowanie układu oddechowego i odpornościowego osób rehabilitowanych. Jednak z siłowni zewnętrznej będą mogli korzystać nie tylko pacjenci szpitala, ale cała lokalna społeczność.

 

Głosowanie rozpocznie się 1 października. Głosować będzie można maksymalnie na trzy inicjatywy z wybranego przez siebie, ale tylko jednego subregionu. Głos będzie można oddać jednorazowo do 22 października: poprzez złożenie karty do głosowania w wyznaczonych punktach, których lista od końca września dostępna będzie na stronie bo.lodzkie.pl. Głosować będzie można również listownie na adres korespondencyjny Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, a także w formie elektronicznej na stronie poświęconej budżetowi obywatelskiemu. Głos może oddać każdy mieszkaniec naszego województwa. To, które zadania będą realizowane, dowiemy się listopadzie, a zwycięskie projekty finansowane będą w 2018 r.

 

 

                                                                                      Głosuj na:

                                                                 Szpitalny Zielony Park Rehabilitacyjny

                                                                                     Kod zadania:

                                                                                       PD 348

 

 

Więcej informacji na: www.bo.lodzkie.pl

Info dla Pacjenta

Podziękowania od Pacjentów

Film o Szpitalu

onas

Plan Szpitala

 

Statystyka 2017

519145
DzisiajDzisiaj97
WczorajWczoraj1503
Ten TydzieńTen Tydzień11803
Ten MiesiącTen Miesiąc26719
WszystkieWszystkie519145

Statystyka 2016

W 2016 roku odwiedziło nas:

621 711 osób