Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Informacja

Informacja

Informujemy, iż w Samodzielnym Szpitalu...

NOCNA I ŚWIĄTECZNA OPIEKA ZDROWOTNA

NOCNA I ŚWIĄTECZNA OPIEKA ZDROWOTNA

NOCNA I ŚWIĄTECZNA OPIEKA ZDROWOTNA W ŁÓDZKIEM...

Głosuj na Szpitalny Zielony Park Rehabilitacyjny

Głosuj na Szpitalny Zielony Park Rehabilitacyjny

Zakończyła się weryfikacja projektów...

Głosuj na Szpitalny Zielony Park Rehabilitacyjny

Zakończyła się weryfikacja projektów zgłoszonych do Budżetu Obywatelskiego Samorządu Województwa Łódzkiego. Z 301 zgłoszonych pomysłów, 209 zostanie poddanych głosowaniu. Wśród nich znalazł się projekt pn. Szpitalny Zielony Park Rehabilitacyjny. Start głosowania 1 października. Zachęcamy do głosowania na nasz projekt.

 

 

Jest o co walczyć, gdyż projekt dotyczy stworzenia miejsca wyposażonego w specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny wspomagający powrót pacjenta do sprawności psychofizycznej przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod usprawniania w przyjaznym otoczeniu zieleni. Zadanie to polega na budowie siłowni zewnętrznej na terenie Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim. Teren wyłożony będzie bezpieczną nawierzchnią antypoślizgową, a wokół  staną ławeczki. Siłownia składać się będzie z zestawu urządzeń do rehabilitacji ruchowej. Sprzęt ten służy do polepszenia sprawności fizycznej użytkownika, a jego usytuowanie na terenie zielonym szpitala wzmocni funkcjonowanie układu oddechowego i odpornościowego osób rehabilitowanych. Jednak z siłowni zewnętrznej będą mogli korzystać nie tylko pacjenci szpitala, ale cała lokalna społeczność.

 

Głosowanie rozpocznie się 1 października. Głosować będzie można maksymalnie na trzy inicjatywy z wybranego przez siebie, ale tylko jednego subregionu. Głos będzie można oddać jednorazowo do 22 października: poprzez złożenie karty do głosowania w wyznaczonych punktach, których lista od końca września dostępna będzie na stronie bo.lodzkie.pl. Głosować będzie można również listownie na adres korespondencyjny Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, a także w formie elektronicznej na stronie poświęconej budżetowi obywatelskiemu. Głos może oddać każdy mieszkaniec naszego województwa. To, które zadania będą realizowane, dowiemy się listopadzie, a zwycięskie projekty finansowane będą w 2018 r.

 

 

                                                                                      Głosuj na:

                                                                 Szpitalny Zielony Park Rehabilitacyjny

                                                                                     Kod zadania:

                                                                                       PD 348

 

 

Więcej informacji na: www.bo.lodzkie.pl

Info dla Pacjenta

Podziękowania od Pacjentów

Film o Szpitalu

onas

Plan Szpitala

 

Statystyka 2017

428976
DzisiajDzisiaj1016
WczorajWczoraj1523
Ten TydzieńTen Tydzień7562
Ten MiesiącTen Miesiąc30908
WszystkieWszystkie428976

Statystyka 2016

W 2016 roku odwiedziło nas:

621 711 osób